xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
szecvasztok tik majomhelhalásojh. szerethneme megishmerny munkazsakom akó kapkckod be gojjom. közsike figyelmüd, irjj levület plz...

zsopd kih plz
anyadszuz bazdmeg ribanc kurvaélet
Kurva mindkettő, vagy várjunk csak ! Mi van, ha egy és ugyanaz ? Érdekes, érdekes állítás, de igaz ?:o Vagy egyszerűen két ócska ribanc egymásra talált... Igazi vagy nem igazi, ez itt a kérdés.
Szerinted ?:o
Örökké tisztellek kiki !<3