xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Helló mindenki. Igen, tudok és tanultam írni.(Mily' érdekes dolog.) Amióta elkezdtem vezetni a ,,blognak" nevezett őrületett,azóta felütötte a fejét egy új emberi faj. Nem hittem a legendáknak, bár igaznak bizonyult. A faj neve nem más, mint:Nincséleteméshumorérzékemezértmindenésmindenkiegykupackaki. Általában kedvelik a vicces posztokat,amikbe könnyedén bele lehet kötni. Helyesírásilag példamutatóak, hogy mutassák ember társaiknak, hogy milyen példaértékűek.