xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
haha kapd be a faszomat, te hiszékeny köcsög. A rák forgolódjon a tüdődbe és a végbeleden keresztül távozzon. Utállak, te tésztaképű csokornyakkendős fasszopó. Annyira homoszexuális vagy, hogy nem lehet rád rosszat mondani, mert mindent bóknak veszeml
