xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Isten egyáltalán nem létezik. Ezt a keresztények, azért találták ki, mert tudják, hogy halál után nincs semmi. Sőt talán örök sötétség is benne van a pakliban. Mennyország? Nah ne röhögtes... kamu.