2016. augusztus 31, 18:58:44

Kapja be Isten.

Isten egyáltalán nem létezik. Ezt a keresztények, azért találták ki, mert tudják, hogy halál után nincs semmi. Sőt talán örök sötétség is benne van a pakliban. Mennyország? Nah ne röhögtes... kamu.

Tagek: