xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Gondolj bele, több ezer arab jött be az országba és nagy eséllyel van köztük terrorista is. Sőt biztos. Minden keresztényt és fehér embert megölnek, majd és robbantani is fognak biztosan.