xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Sok itt a ribanc felhasználó. Visszket a pinájuk és azt hiszik ok itt a kurvaisten. Kapjatok be ti csicska ribanc majom gecik. Utallok itt mindenkit kb... Kapjaaa be a jóisten is.