xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Igen, a címből rá jöhettél, hogy vannak itt olyan felhasznik, akiket nyugodt szívvel ide sorolok.^^
Pl.:Flash :3 (hhhhh, ! Hogy micsod "??:000)
Szóval várom a mérges leveleteket ti ribancok:* bye bye