xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Kurva mindkettő, vagy várjunk csak ! Mi van, ha egy és ugyanaz ? Érdekes, érdekes állítás, de igaz ?:o Vagy egyszerűen két ócska ribanc egymásra talált... Igazi vagy nem igazi, ez itt a kérdés.