xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Szóval, pár ember magára ismert. Következő bejegyzésben (vagy a későbbiekben) megcsinálom a kurva rangsort a kommentelt hölgyekből. Köszönöm belém vetett bizalmukat és várják izgatottan a rangsort.