2016. szeptember 4, 14:59:56

Ki kér rólam fotót ??????,

Levélbe !!!!

2016. szeptember 4, 14:56:41

Éljen a Szovjetunió!

Éljen éljen

2016. szeptember 4, 14:55:24

Rákocska himnusz

Szövetségbe forrt szabad köztársaságok
a nagy Oroszország kovácsolta frigy,
éljen a szovjet egysége hatalma
a népek akarták s alkották meg így.

REFRAIN:
Szálljon szabad hazánk
dicsöség fénye rád,
népek barátságát vívtad ki te
zászlód a szovjetet,
zászlód a népeket,
gyözelemröl gyözelemre vigyen.

Hirdessen ön is itt!

Hirdetés

2016. szeptember 4, 14:53:27

Khm...

A Kapitalista kurva anyátokat !^^

2016. szeptember 4, 14:52:44

Leningrád its my Disneyland

Nesz nektek ! Hódolj a papának !

2016. szeptember 4, 14:50:28

Nein !

Mond angolul a 9-et agresszívan. :D naaa kire hasonlít ??

Én meg anyád ágyába. Láttam, hogy francia te köcsög !

2016. szeptember 4, 14:45:36

Kapd be a kisujjam.

Kapd be te majomgechi fasszopó náci csicska Krisztián

2016. szeptember 4, 14:44:45

Ma voltam régiség vásárban

Sok volt a kurva anyátok.

2016. szeptember 4, 14:44:01

Hiányzik minden.

Te vagy mindenem...


Következő 10 bejegyzésElőző 10 bejegyzés