xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Szövetségbe forrt szabad köztársaságok
a nagy Oroszország kovácsolta frigy,
éljen a szovjet egysége hatalma
a népek akarták s alkották meg így.
REFRAIN:
Szálljon szabad hazánk
dicsöség fénye rád,
népek barátságát vívtad ki te
zászlód a szovjetet,
zászlód a népeket,
gyözelemröl gyözelemre vigyen.
Nesz nektek ! Hódolj a papának !
Mond angolul a 9-et agresszívan. :D naaa kire hasonlít ??
Én meg anyád ágyába. Láttam, hogy francia te köcsög !
Kapd be te majomgechi fasszopó náci csicska Krisztián
Sok volt a kurva anyátok.