xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Elveszek, szemem elsötétül és lelkem elhagy.
Jah, így van. c:
Igen, már lehet szavazni ! *Juhééé*
Szóval, pár ember magára ismert. Következő bejegyzésben (vagy a későbbiekben) megcsinálom a kurva rangsort a kommentelt hölgyekből. Köszönöm belém vetett bizalmukat és várják izgatottan a rangsort.
Apádpicsájatemigranskecskebaszóarabcigánymajomfasz
kommi, ha ribanc vagy !!
bár tapasztaltnak tűnsz. Nem hiszem, hogy lenne rá szükséged. c:
-Új ABC-t tanítok.
-Történelem lecke.
-Angol lecke.
-Mónika Show-s dráma szakkör.
-WC-s Jóska