xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>

.png)





Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő nevelőknek. ^^

●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
Kapd be a faszomat !:3
kurvaaak :3
remelem megdogoltok ti geci fekak
evvan aki ribanc, ribanc marad !:*
Igeeen:3 jól hallotad angyalom.:*
Igen, a címből rá jöhettél, hogy vannak itt olyan felhasznik, akiket nyugodt szívvel ide sorolok.^^
Pl.:Flash :3 (hhhhh, ! Hogy micsod "??:000)
Szóval várom a mérges leveleteket ti ribancok:* bye bye