2016. augusztus 31, 19:05:01

Világvége nem hazugságon alapult.

A földünk nem örök életű. Minden bolygó egyszer meg fog 'halni" és mindenki, aki élt rajta. A nap hamarabb fog, ezért a kihalás biztos.

2016. augusztus 31, 19:03:09

Migránsok

Gondolj bele, több ezer arab jött be az országba és nagy eséllyel van köztük terrorista is. Sőt biztos. Minden keresztényt és fehér embert megölnek, majd és robbantani is fognak biztosan.

2016. augusztus 31, 19:01:08

Gondolj bele

Gondolj bele egyszer mindenki meghal. Mindenki, nincs kivétel. Mindenki a földalatt fog megrohadni és a kukacok és a baktériumok fogják lebontani. Magyarán lebomlunk, mint egy kidobott paradicsom.

Hirdessen ön is itt!

Hirdetés

2016. augusztus 31, 18:58:44

Kapja be Isten.

Isten egyáltalán nem létezik. Ezt a keresztények, azért találták ki, mert tudják, hogy halál után nincs semmi. Sőt talán örök sötétség is benne van a pakliban. Mennyország? Nah ne röhögtes... kamu.

2016. augusztus 31, 15:11:51

Ennyit rola

Isten egy kamu. Kapja be.

2016. augusztus 31, 15:09:22

Ah

Haljon meg a szuleitek es mindenki korulotetek. Kapjatok be az eres fa--om. Mert csak.

2016. augusztus 31, 15:03:29

Kurva kurva gilice

Anyád szopatja a jóisten. Bealhatsz melle te köcsög ribanc! <3

2016. augusztus 31, 15:02:15

Ribanc titulus.

Sorsolást tartooook !^^

2016. augusztus 31, 15:01:02

Sok itt a ribanc

Sok itt a ribanc felhasználó. Visszket a pinájuk és azt hiszik ok itt a kurvaisten. Kapjatok be ti csicska ribanc majom gecik. Utallok itt mindenkit kb... Kapjaaa be a jóisten is.

2016. augusztus 30, 22:53:12

Nem vagyok vicces...

Evvan.


Következő 10 bejegyzésElőző 10 bejegyzés