xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
A földünk nem örök életű. Minden bolygó egyszer meg fog 'halni" és mindenki, aki élt rajta. A nap hamarabb fog, ezért a kihalás biztos.
Gondolj bele, több ezer arab jött be az országba és nagy eséllyel van köztük terrorista is. Sőt biztos. Minden keresztényt és fehér embert megölnek, majd és robbantani is fognak biztosan.
Gondolj bele egyszer mindenki meghal. Mindenki, nincs kivétel. Mindenki a földalatt fog megrohadni és a kukacok és a baktériumok fogják lebontani. Magyarán lebomlunk, mint egy kidobott paradicsom.
Isten egyáltalán nem létezik. Ezt a keresztények, azért találták ki, mert tudják, hogy halál után nincs semmi. Sőt talán örök sötétség is benne van a pakliban. Mennyország? Nah ne röhögtes... kamu.
Haljon meg a szuleitek es mindenki korulotetek. Kapjatok be az eres fa--om. Mert csak.
Anyád szopatja a jóisten. Bealhatsz melle te köcsög ribanc! <3
Sok itt a ribanc felhasználó. Visszket a pinájuk és azt hiszik ok itt a kurvaisten. Kapjatok be ti csicska ribanc majom gecik. Utallok itt mindenkit kb... Kapjaaa be a jóisten is.