haha kapd be a faszomat, te hiszékeny köcsög. A rák forgolódjon a tüdődbe és a végbeleden keresztül távozzon. Utállak, te tésztaképű csokornyakkendős fasszopó. Annyira homoszexuális vagy, hogy nem lehet rád rosszat mondani, mert mindent bóknak veszeml

2016. augusztus 27, 15:19:00

Rákocska

Rákocska vagy. Majd, ha fagy !

Hirdessen ön is itt!

Hirdetés

2016. augusztus 27, 14:51:39

Hullla-hullla

hulla hop mop nope kopp fap fap fed fedi keni rejti veszi veri teli

2016. augusztus 25, 23:50:26

Új emberi faj ?:o

Helló mindenki. Igen, tudok és tanultam írni.(Mily' érdekes dolog.) Amióta elkezdtem vezetni a ,,blognak" nevezett őrületett,azóta felütötte a fejét egy új emberi faj. Nem hittem a legendáknak, bár igaznak bizonyult. A faj neve nem más, mint:Nincséleteméshumorérzékemezértmindenésmindenkiegykupackaki. Általában kedvelik a vicces posztokat,amikbe könnyedén bele lehet kötni. Helyesírásilag példamutatóak, hogy mutassák ember társaiknak, hogy milyen példaértékűek.

2016. augusztus 25, 19:26:01

szerkesztésem

2016. augusztus 25, 12:30:15

:3

2016. augusztus 25, 12:29:33

.

2016. augusztus 25, 12:28:37

(Y)

2016. augusztus 25, 12:28:20

xdd


Következő 10 bejegyzésElőző 10 bejegyzés