xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Ki zseret
haha kapd be a faszomat, te hiszékeny köcsög. A rák forgolódjon a tüdődbe és a végbeleden keresztül távozzon. Utállak, te tésztaképű csokornyakkendős fasszopó. Annyira homoszexuális vagy, hogy nem lehet rád rosszat mondani, mert mindent bóknak veszeml
hulla hop mop nope kopp fap fap fed fedi keni rejti veszi veri teli
Helló mindenki. Igen, tudok és tanultam írni.(Mily' érdekes dolog.) Amióta elkezdtem vezetni a ,,blognak" nevezett őrületett,azóta felütötte a fejét egy új emberi faj. Nem hittem a legendáknak, bár igaznak bizonyult. A faj neve nem más, mint:Nincséleteméshumorérzékemezértmindenésmindenkiegykupackaki. Általában kedvelik a vicces posztokat,amikbe könnyedén bele lehet kötni. Helyesírásilag példamutatóak, hogy mutassák ember társaiknak, hogy milyen példaértékűek.