Egy Kutya,S Gazdija Története

 

Volt egyszer egy kutya,s gazdija.Imádták egymást.Egy nap,a lány elment a kutyájával az erdőbe.Ott lepihentek.Maradtak estig.

Aztán a lány,és kutyája haza akart indulni.Rá támadt a gyerekre egy farkas,ami egy bokor mögött lapult.

A kutya megvédte gazdáját,de a farkas megölte.

A gazdi örökre emlékezett rá.

 

Itt a vége,fuss el véle!