Helo! Történeteket írok. Ebnevelde egyik kedvenc játékom.
13 Máj 2014
Egy Kutya,S Gazdija Története
Volt egyszer egy kutya,s gazdija.Imádták egymást.Egy nap,a lány elment a kutyájával az erdőbe.Ott lepihentek.Maradtak estig.
Aztán a lány,és kutyája haza akart indulni.Rá támadt a gyerekre egy farkas,ami egy bokor mögött lapult.
A kutya megvédte gazdáját,de a farkas megölte.
A gazdi örökre emlékezett rá.
Itt a vége,fuss el véle!
Tetszik?
<