Helo! Történeteket írok. Ebnevelde egyik kedvenc játékom.
29 Máj 2014
Sziasztok!Ismeritek a club penguint?Ma van a future party.Ma van itt Protobot.Aki ismeri a játékot,Figyeljen!Szeretnék valakivel játszani.Aki ráér ebneveldén írjon,vagy emailben!Club Penguinen Zizi10910 vagyok.Huskyn a robotoknál a future partyn mindenkit várok!!!!
Hát ez nem igaz!Egyedül győztem le Protobotot!
<