Sziasztok!Ismeritek a club penguint?Ma van a future party.Ma van itt Protobot.Aki ismeri a játékot,Figyeljen!Szeretnék valakivel játszani.Aki ráér ebneveldén írjon,vagy emailben!Club Penguinen Zizi10910 vagyok.Huskyn a robotoknál a future partyn mindenkit várok!!!!