xml version = "1.0"encoding = "UTF-8" ?>
Véget ért a béta időszak, a tervezett időpont után 1 nappal. Internet explorer alatt is most már normálisan jelennek meg az oldalak, pár hiba is ki lett javítva, de még valószínüleg lappang a rendszerben bőven. Nyugodtan tessék ehhez a bejegyzéshez kommenteket írni, hogy mi rossz, mi jó, mit kellene javítani és hogy hogyan.
Az Ebneveldén is megkezdődik a blog intenzívebb reklámozása, ezért a következő hetekben valószínüleg még több hiba lesz javítva.
Végleges statisztikát is adok nektek, a teljes tesztidőszakra nézve:
Csak így tovább, a már megírt bejegyzések maradnak, valószínüleg változás lesz a rendszer egyes részein, új kinézetek "telepítését" is tervezem a jövő héten.