2008. október 2, 22:30:54

Béta időszak vége

Véget ért a béta időszak, a tervezett időpont után 1 nappal. Internet explorer alatt is most már normálisan jelennek meg az oldalak, pár hiba is ki lett javítva, de még valószínüleg lappang a rendszerben bőven. Nyugodtan tessék ehhez a bejegyzéshez kommenteket írni, hogy mi rossz, mi jó, mit kellene javítani és hogy hogyan.

 

Az Ebneveldén is megkezdődik a blog intenzívebb reklámozása, ezért a következő hetekben valószínüleg még több hiba lesz javítva.

 

Végleges statisztikát is adok nektek, a teljes tesztidőszakra nézve:

  • 44 blogot aktiváltak, ebből 22-höz írtak is bejegyzést
  • a legaktívabb nessa-lady volt, 7 bejegyzéssel
  • 46 blogbejegyzést írtunk, ennek nagy része értelmes (is) volt :)
  • 18 tag került ezekre a bejegyzésekre, érzésem az, hogy sok ember nincs tisztában azzal, mi a tag, ezért nem tölti ki azt a mezőt.
  • 6 filet töltöttünk fel, itt én voltam a legaktívabb 2 fileal :)
  • 40 commentet írtunk mások vagy saját bejegyzésünkhöz

Csak így tovább, a már megírt bejegyzések maradnak, valószínüleg változás lesz a rendszer egyes részein, új kinézetek "telepítését" is tervezem a jövő héten.